Aktualitet

Zbardhet skenari/ Protestuesit do të ndahen në disa pika të kryeqytetit

Shkruar nga Liberale
Zbardhet skenari/ Protestuesit do të ndahen në disa pika të

Gazetari Osman Stafa tha për News 24, se protestuesit do të ndahen në disa pika të kryeqytetit.

Mësohet se një pjesë tyre do të mblidhet në sheshin Skënderbej dhe një pjesë te Nënë Tereza.

Ndërkohë, kreu i "Rithemelimit", Sali Berisha do të marshojë drejt bulevardit "Dëshmorët e Kombit", bashkë me demokratët, duke iu bashkangjitur turmës dhe më pas do të stacionohen para Kryeministrisë.

Protesta pritet të nisë në orën 12:00.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH