Aktualitet

Zbardhet përplasja mes dy grupeve në Tiranë, pse nisi konflikti

Shkruar nga Liberale
Zbardhet përplasja mes dy grupeve në Tiranë, pse nisi konflikti

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e biznesmenit 42-vjeçar Sino Llanaj, pak më parë në Tiranë.

Sipas "News 24" ka pasur një përplasje mes dy pronarëve të një objekti në ndërtim, përkatësisht Sino Llanaj dhe Albert Allmuçës, të cilët kanë shkuar në vendngjarje të shoqëruar me persona të tjerë.

Nga përplasja me armë është plagosur biznesmeni Llanaj, si dhe një kalimtar i rastit, shtetasi Klodian Komino, i cili një plumb rikoshetë e ka kapur në kofshë, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Gjithashtu mësohet se i plagosur me sende të forta ka mbetur edhe roja i objektit, Shkëlzen Biberi.

Burimi: BW

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH