Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Zbardhet kontrata me "Pfizer"

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Zbardhet kontrata me "Pfizer"

Sekreti i marrëveshjes midis qeverisë shqiptare dhe kompanisë farmaceutike “Pfizer”.

Murrizi zbardh detaje: Çmimi i dozës, 12 dollarë. Përgjegjësitë i marrim vetëm ne, kontrata deri në 2022.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH