Showbiz

Ylli Limani publikon këngën e re/ Aludohet se e ka kopjuar? Ja si qëndron e vërteta

Shkruar nga Liberale
Ylli Limani publikon këngën e re/ Aludohet se e ka kopjuar? Ja si

Yll Limani është një artist që ka qënë tepër aktiv këtë sezon veror, me koncerte të shumta si në Shqipëri ashtu edhe jashtë saj.

Paralelisht me koncertet, Limani ka punuar fort edhe për projektet e reja muzikore dhe ditën e djeshme, artisti ka publikuar këngën e tij më të re.

I përfolur shumë si projekt, më në fund fansat kanë patur mundësinë të dëgjojnë punën më të fundit të artistit.

“Per kon je zbukuru”, mban titullin projekti më i ri muzikor i Yllit, i cili duhet thënë që është pritur mjaft mirë nga fansat e tij. Mirëpo një pjesë e mirë e ndjekësve, duket se e kanë akuzuar artistin se në fakt kjo këngë është një kopje e “Blinding Lights”, e artistit The Weeknd.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH