Sport

Ylli i Premier Ligës thyen karantinën, kapet mat në ndeshjen e boksit

               Publikuar në : 21:37 - 14/03/20 liberale

Me Premier Ligën aktualisht të ndalur, të paktën deri më 3 prill, këshilla e klubeve për vetizolim nuk është respektuar nga ylli i Evertonit, Xhordan Pikford.

Portieri i “Toffees” dhe kombëtares angleze është kapur mat nga “The Sun”, teksa shijon një birrë në një event boksi, ku të pranishëm ishin qindra vetë.

Skuadra e Ançelotit u urdhërua që të futet në vetkarantinim të premten, pasi një pjesëtar i stafit shfaqi shenja të “Covid-19”. 25-vjeçari ishte i shoqëruar nga gruaja e tij, Megad Devision dhe i biri, Arlo Xhorxh.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back