Globi

Ylli i muzikës mund të mos kishte mbijetuar, frika e ekipit të Madonës para se të anuloheshin koncertet

Shkruar nga Liberale
Ylli i muzikës mund të mos kishte mbijetuar, frika e ekipit të

Ekipi menaxhues i Madonna mbajti një takim krize të dielën e kaluar mes frikës se ajo mund të mos i kishte mbijetuar infeksionit bakterial, që e bëri atë të shtruar në kujdesin intensiv.

MailOnline mund të zbulojë se grupi - shumë prej të cilëve kishin punuar me Madonna-n për disa dekada - u mërzitën kur mësuan se ajo u gjet pa ndjenja në Nju Jork të shtunën dhe u dërgua në ICU, ku u intubua gjatë natës.

Më pas ata morën vendimin e vështirë për të shtyrë turneun e saj të shumëpritur të 40-vjetorit.

Ata ishin të shqetësuar se nata e hapjes së ekstra-vaganzës muzikore në Vankuver më 15 korrik ishte vetëm tre javë larg.

Të mërkurën, menaxheri i saj Guy Oseary njoftoi se ajo vuante nga një 'infeksion serioz bakterial' dhe i duhej kohë për t'u shëruar. /Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH