Showbiz

Wanda Nara shpërthen në lot: Prej tre muajsh vuaj nga leucemia

Shkruar nga Liberale
Wanda Nara shpërthen në lot: Prej tre muajsh vuaj nga leucemia
Bashkëshortja e futbollistit, Mauro Icardi është dërguar në spital, pas dhimbjeve të forta në stomak. Mjekët vendosën se ishte mirë që të shtrohej në mënyrë që t'i nënshtrohej të gjitha analizave të nevojshme, të cilat treguan se qelizat e bardha të gjakut ishin shumë të larta. Në deklaratën ajo u shpreh: "Unë do të ndizja televizorin në spital dhe do të shihja " Wanda's Sick " dhe do të qaja duke mos ditur se çfarë kisha në të vërtetë." Ajo ka deklaruar ndër të tjera se para se të nënshkruante me “Dancing with the stars” mori leje nga mjekët e saj, ndërsa kur përmendi fëmijët e saj shpërtheu në lot: “Fëmijët e mi më të vegjël në fillim nuk e kuptuan se çfarë po ndodhte me nënën e tyre. E ndjejnë se gjithçka është në rregull”, ndërsa ka përfunduar duke thënë se kërcen për të treguar se është mirë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH