Kryesore

Vuçiç: Mund të ketë shtyrje të takimit Kosovë-Serbi në SHBA

               Publikuar në : 16:14 - 21/08/20 liberale

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka thënë se është një iniciativë që takimi i 2 shtatorit në Uashington ndërmjet Kosovës e Serbisë, të shtyhet për dy ose tre ditë.

“Pres të shoh se për çka bëhet fjalë dhe ju informoj”, ka thënë ai sot para medieve në Serbi edhe pse asgjë nuk është bërë zyrtare. /Gazeta Liberale

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back