Aktualitet

Vrau vajzën e dhëndrin natën e Vitit të Ri, ç'po ndodh me shqiptarin

Shkruar nga Liberale
Vrau vajzën e dhëndrin natën e Vitit të Ri, ç'po

Babai që vrau vajzën e tij dhe burrin e saj natën e Vitit të Ri dhe më pas qëlloi veten, ka dalë jashtë rrezikut.

Osman Shaptafaj, 55 vjeç, u shtrua ne spital në gjendje kritike, por gjendja e tij tani është klasifikuar si e qëndrueshme.

Daily Mail Australia shkruan se Shaptafaj do të mbijetojë nga plagët e vetë-shkaktuara dhe pastaj do të përballet me akuzën për vrasjen e dyfishtë.

Lindita Musai ishte përpjekur të fillonte një jetë të re larg babait të saj, kur ajo u ekzekutua me breshëri plumbash së bashku me burrin e saj të ri Veton në prag të Vitit të Ri./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1116073,1116074,1116075,1116076,1116077"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH