Aktualitet

Vrasjet në vend, Ardi Veliu mbledh drejtuesit e lartë të policisë

Shkruar nga Liberale
Vrasjet në vend, Ardi Veliu mbledh drejtuesit e lartë të

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka thirrur në një mbledhje shefat e komisariateve të kryeqytetit si dhe drejtorët e qarqeve.

Raportohet se kryepolici i vendit ka mbledhur shefat e policisë si pasojë e ngjarjeve të rënda kriminale në vend.

Mësohet se mbledhja që do të mbahet në drejtorinë e Policisë, do të nisë në orën 11:30.

Mbledhja në fjalë vjen pas ngjarjeve të rënda që kanë tronditur vendin, vrasje kriminale por dhe krime në familje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH