Aktualitet

Vrasje me armë zjarri në Shkodër

Shkruar nga Liberale
Vrasje me armë zjarri në Shkodër

Tronditet Shkodra. Një person është vrarë me armë zjarri mesditën e së martës në qytetin e Shkodrës.

Ngjarja e rëndë është regjistruar në lagjen “Skënderbeg”. Viktima është Petrit Vuksani, që është gjetur pa jetë në brenda i vrarë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe efektivë të shumtë kanë bllokuar rrugët dalëse nga kryeqendra e veriut.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH