Aktualitet

Vrasja në Peqin, viktimës i djegin dhe makinën

Shkruar nga Liberale
Vrasja në Peqin, viktimës i djegin dhe makinën

Detaje të reja janë mësuar nga vrasja e Albi Bashaliu në Peqin. Klan News raporton se Bashaliut pas ekzekutimit i kanë djegur dhe makinën.

Bashaliu u ekzekutua sot në mëngjes në fshatin Gjocaj në Peqin nga persona ende të paidentifikuar.

32-vjeçari ishte person me precedent penal, ndërkohë që vëllai i tij ishte arrestuar për një vrasje të ndodhur në muajin Qershor të vitit 2021.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH