Aktualitet

Vrasja e 15-vjeçarit në Gramsh, arrest me burg për 4 të miturit

Shkruar nga Liberale
Vrasja e 15-vjeçarit në Gramsh, arrest me burg për 4 të

Gjykata e Elbasanit ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për 4 adoleshentëve e akuzuar për vrasjen e 15-vjeçarit, Fatjon Bici disa ditë më parë në Gramsh.

Prokuroria e Elbasanit kishte dorëzuar në gjykatë kërkesën për caktimin e masës së sigurisë arrest me burg për katër të miturit e arrestuar për vrasjen e bashkëmoshatarit të tyre 15-vjeçar Fatjon Bici në Gramsh.

Ata akuzohen për vrasje ne bashkëpunim dhe mbajtje pa leje e armëve të ftohta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH