Kryesore

Votat e Lezhës/ “Kaubojsi” debaton ashpër me Pjerin Ndreun

               Publikuar në : 23:05 - 11/07/19 R Liberale

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste kanë deklaruar në një lidhje telefonike në emisionin “Open” se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë manipulimin e zgjedhjeve.

Ndocaj akuzoi kandidatin e PS-së Pjerin Ndreu se e ka kërcënuar nëpërmjet njerëzve të tjerë. Menjëherë pas kësaj  akuze ka ndërhyrë Pjerin Ndreu, i cili deklaroi se do ishte i qetë nëse hapeshin të gjitha kutitë e votimit të Lezhës. Mes tjerash ai tha se procesi i votimit në bashkinë e Lezhës ka qenë model dhe nuk ka pasur asnjë problem.

(Visited 520 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *