Kryesore

Vjenë/ Basha me aleatët takojnë sekretarin e përgjithshëm të OSBE

               Publikuar në : 16:30 - 17/07/19 R Liberale

Lulzim Basha dhe aleatët opozitarë ditën e sotme mësohet se ndodhen në Vjenë.

Lulzim Basha, Monika Kryemadhi, Fatmir Mediu dhe Agron Duka kanë zhvilluar një takim me Sekretarin e Përgjithshëm te OSBE, z. Thomas Greminger, si dhe përfaqësues të tjerë të kësaj organizate, ku parashtruan krizën politike në Shqipëri dhe rrugën e zgjidhjes së saj.

(Visited 219 times, 1 visits today)

Etiketa:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *