Aktualitet

Vjehrri i saj thirri protestën te PD, reagon Armina Mevlani

Shkruar nga Liberale
Vjehrri i saj thirri protestën te PD, reagon Armina Mevlani

Armina Mevlani, parnterja e djalit të ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha, ka reaguar në lidhje me protestën që u mbajt sot para selisë së PD-së. Ajo u shpreh e indinjuar për situatën ku ndodhet sipas saj opozita ‘false’ e Bashës.

Blogerja e njohur pohoi se nuk ka bërë vaki që dikush të qëndrojë me dhunë në detyrë, kur demokratët nuk e duan.

“Kjo është situata e trishtë ku ndodhet sot opozita ‘fallco’ e mbështetur nga policia e Shtetit. Dhe opozita e vërtetë e dhunuar sepse dëshiron që të hyjë në shtëpinë e vet. Me të drejtë dhe vota të plota! Nuk ka bërë vaki që dikush të qëndrojë me dhunë kur demokratët nuk e duan. Pak dinjitet zotëri. Pak dinjitet. Megjithëse dinjitetin e ke fjalë të huaj. Sepse po ta njihje do të ishe larguar që kur humbe për herë të 100.”, shkruan Mevlani.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH