Aktualitet

Vjehrra dhe nusja në Gramsh humbin jetën nga Covid-19

               Publikuar në : 21:05 - 12/09/20 liberale

Covid-19 ka goditur rëndë një familje në Gramsh. Tre pjesëtarë kësaj familje janë infektuar nga Covid -19. Për shkak të tij kanë humbu jetën dy anëtarë të familjes, një 55-vjeçare dhe vjehrra e saj, 78 vjeç.

Sipas Abc News, bashkëshorti i 55-vjeçares aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë shëndetesore.

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back