Aktualitet

Vidhet shtëpia e diplomatit në Tiranë, dyshime për punonjësen e tij

Shkruar nga Liberale
Vidhet shtëpia e diplomatit në Tiranë, dyshime për

Një vjedhje ka ndodhur në shtëpinë e shtëpia e atasheut diplomatik pranë Ambasadës së Kuvajtit në Tiranë.

Sipas TCH, në banesën e Humoud Saleh Alhusaini, që ndodhet në nkompleksin e vilave ne Petrelë, është vjedhur një byzylyk dhe unazë floriri.

Për këtë ngjarje komisariati një ka të dyshuar shtetasen flipineze Annabelle Belgira, e cila ishte e punësuar për mirëmbajtjen e vilës./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH