Globi

"Vidhet" gabimisht fëmija 2-vjeç bashkë me makinën, në kërkim i dyshuari

Shkruar nga Liberale
"Vidhet" gabimisht fëmija 2-vjeç bashkë me

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Oklahoma ku një hajdut kishte synim vjedhjen e një makine, por brenda saj ndodhej një fëmijë 2 vjeç. Policia arriti të kthejë në shtëpi shëndoshë e mirë një djalë 2 vjeçar.

Autoritetet u vunë në alarm pas lajmit që mori për zhdukjen e të miturit dhe u vu në ndjekje të makinës Infiniti QX50 që ishte marrë nga grabitësit. Pas disa minutash ata gjetën makinën e braktisur dhe fëmijën e vogël që qëndronte brenda i trembur.

Efektivët janë vënë në kërkim të të dyshuarit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH