Aktualitet

VIDEO prekëse nga tërmeti! Motra gjendet duke mbrojtur vëllain e saj të vogël nën gërmadha

Shkruar nga Liberale
VIDEO prekëse nga tërmeti! Motra gjendet duke mbrojtur vëllain e

Pamjet dramatike nga tërmeti në Turqi dhe Siri po bëjnë xhiron e botës.

Ky moment do të jetë një nga ato që do t’i mbeten gjatë në memorien e gjithsecilit.

Motra 9 vjeçe mbron të vëllain nën gërmadhat e ndërtesës së shembur nga tërmeti, në Siri. Falë zotit ata janë nxjerrë të gjallë nga ekipet e shpëtimit.

Ky moment është tregues se sa dhimbje mund të durojë një motër për vëllanë e saj.

https://twitter.com/i/status/1622954284256985089

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH