Aktualitet

Videoja për blerjen e votave/ Reagon kandidati i LSI për deputet

Shkruar nga Liberale
Videoja për blerjen e votave/ Reagon kandidati i LSI për deputet

Kandidati i LSI për Tiranën, Etjon Joka ka reaguar për mediat pasi emri i tij doli në përgjimet ku dëgjohet të diskutojë për blerje votash. Kandidati Joka këtë video e quan montazh dhe paralajmëron se do ta ndjekë në rrugë ligjore çështjen.

“Fundi i montazheve ka qenë i turpshëm ashtu siç do jetë dhe fundi i Rilindjes në 25 Prill. Çështjen e këtij montazhi do ta ndjek edhe në rrugë ligjore pas 25 Prillit. Deri në 25 prill përpara të bëjmë çdo gjë për fitoren e madhe”, thuhet në reagimin për mediat të Etjon Joka.

https://youtu.be/jwL-M0bPyAc

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH