Të gjitha

Videoja më e tmerrshme që keni parë ndonjëherë

               Publikuar në : 14:07 - 30/10/19 liberale

Një video e filmuar në pjesën qendrore të Indisë ka shokuar opinionin. Një aksident ka ndodhur në një urë, ku dy automjete janë përplasur e njëra prej tyre bie në ujë.

Personat që janë brenda makinës përpiqen të dalin jashtë dhe të shpëtojnë fëmijën që ndodhet mes tyre.

Dhe si rrugë shpëtimi, shoferi zgjedh që fëmijën ta fluturojë në ajër, në mëyrë që ta kapnin njerëzit që ndodheshin mbi urë.

Për fat të keq foshnja përfundon sërish në ujë, pasi askush nuk e kapi dot. Më pas kërcejnë disa persona në lumë për të shpëtuar foshnjën dhe personat që ishin në makinë.

Ngjarja rrëqethëse ka përfunduar mirë dhe gjithë të lënduarit kanë marrë mjekimin e nevojshëm./Gazeta Liberale

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back