Sport

Videoja bëhet virale, futbollisti shqiptar “turpëron” yllin francez

               Publikuar në : 13:33 - 11/09/19 LP

Faqja në Instagram e Euro 2020 ka publikuar një video nga ndeshja Francë-Shqipëri, që u zhvillua të shtunën e kaluar.

Në video shikohet në aksion mesfushori Keidi Bare, i cili arrin të mbajë në zotërim topin edhe pse sulmohet nga Griezmann dhe Lemar.

Numri 7 i kuqezinjve bën disa finte ndaj yllit të Barcelonës përpara se t’i fusë topin mes këmbëve Lemarit. Videoja është për momentin një nga më të shikuarat./Gazeta Liberale

(Visited 1 025 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *