Showbiz

Video+Foto/ Është ajo apo jo? Shfaqet Cansu Dere pas tërmetit, por misteri mbetet

Shkruar nga Liberale

Aktorja e famshme turke Cansu Dere ka qenë temë bisede mes shumë njerëzve në mbarë botën për shkak të thashethemeve për zhdukjen e supozuar të saj pas tërmeteve që ndodhën në Turqi, duke shkaktuar shqetësim të madh. Mirëpo, zhdukja e saj ishte përjashtuar me kalimin e ditëve, pasi qarkulluan informacione se aktorja ishte mirë dhe se nuk ishte prekur nga tërmeti.

Por ajo nuk është parë në publik për një kohë të gjatë dhe gjithashtu nuk ka bërë publikime në rrjete sociale që në ditët e para të 2023. Fansave të saj në mbarë botën u mungon dhe duan ta shohin sërish.

Thashethemet e reja që qarkullojnë tashmë rreth aktores turke të telenovelave si "Madre" dhe "Infiel" tregojnë se ajo ishte rishfaqur, duke mbledhur ndihma për tërmetin.

Por edhe pse ka imazhe që do ta vërtetonin këtë, megjithëse për momentin nuk është diçka që është zyrtare, por më tepër spekulime që kanë bërë media të ndryshme, shumë fansa thonë se nuk është ajo.

Edhe pse u komentua se Cansu Dere do të ishte, në një mënyrë apo tjetër, si vullnetare për të mbështetur viktimat e tërmetit në Turqi, ajo vazhdon pa dhënë asnjë gjurmë në rrjetet e saj sociale, duke i mbajtur fansat e saj me shumë shqetësim se, pa dyshim, nuk do të qetësohen deri sa ajo vetë të publikojë diçka apo të shfaqet në ndonjë media.

Nëse rishikojmë profilin e tij në Instagram, në të cilin ka më shumë se 2.6 milionë ndjekës, ajo nuk ka publikuar asnjë publikim prej më shumë se një muaji.

Postimi i fundit që ajo ndau ishte më 5 janar dhe aty mund të shihet një sërë fotosh të rastësishme të saj, miqve dhe vendeve që ka vizituar.

Gjithsesi, ajo që konfirmohet nga mediat turke aktualisht është se Cansu Dere dhe aktorë të tjerë po përgatisin një spot për të mbledhur fonde për tërmetin. /Liberale.al/  

https://youtu.be/zUt2acARkjk?t=4

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH