Showbiz

Video/ "Vetëm mua më ndodhin këto gjëra", Çiljeta filmon objektin misterioz në qiell

Shkruar nga Liberale
Video/ "Vetëm mua më ndodhin këto gjëra",
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, teksa po lëvizte me makinë në Tiranë, ka filmuar, sipas saj një objekt misterioz në qiell. Ajo e ka postuar videon në Instagram, duke treguar se u bë shumë kurioze dhe pyet fansat. "Vetem mua mund tme ndodh qe sa cohem nga gjumi te dal si njeri normal dhe tem dalin kto gjera para syve dhe te kthehem ne shpi jo normal. Cfarë mund te jet kjo gjeja tani avion nuk qe njeher se s'kish tym mbrapa dhe me sy te lire levizte jo ne linj te drejt", shkruan Çiljeta, ndërsa shumë prej tyre i komentojnë, se objekti në fjalë mund të jetë një dron. /Liberale.al  

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH