Showbiz

Video/ U martua me Afronën, Blero rrëfen çfarë i tha ish-gruaja e tij

Shkruar nga Liberale

Blero dhe Afrona ka vetëm pak ditë që kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Mirëpo kurioziteti është nëse Blero mori një urim nga ish-gruaja e tij Teuta Krasniqi.

“Sigurisht që na ka uruar Teuta, na ka uruar më të mirën. Ajo natyrisht që ka edhe kujdesin për Tarën, e cila ishte edhe në dasëm. Por sigurisht që na uroi, më të mirën na uroi, dhe e falenderoj për këtë”, është shprehur Blero në një intervistë për "Prive".

Teuta dhe Blero janë prindër të një vajze me emrin Tara, e cila ka qenë e pranishme edhe në dasmën e babait të saj. /Gazeta Liberale

https://youtu.be/NrDw30pxVTQ

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH