Kryesore

Video/ Turistet shkelmohen në mes të rrugës me njëra-tjetrën

               Publikuar në : 10:18 - 12/08/19 LP

Pamjet e disa turisteve femra që janë rrahur në mes të rrugës në ishullin e njohur grek Mikonos, po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale.

Ato janë publikuar nga një shtetase greke në profilin e saj në Facebook fillimisht.

Turistet femra grushtohen e shkelmohen, për arsye që ende nuk dihen.

Mykonos është një nga ishujt më të vizituar dhe preferuar nga turistët në anembanë botës. Kryesisht është një vend i frekuentuar nga pasanikët dhe vip-at, për shkak të çmimeve super të larta./Gazeta Liberale

Publiée par Maria Fiorentinou sur Samedi 10 août 2019

(Visited 402 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *