Aktualitet

Video/ Trazirat në KZAZ, shihni ç’bëjnë të arrestuarit e Kukësit

               Publikuar në : 09:38 - 23/06/19 V Liberale

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në Facebook ku tregon se të arrestuarit e Kukësit që policia i ndaloi në mesnatë pas tensionet që ndodhën në KZAZ.

Edhe pse në qeli, Ersi Biçaku, Ahmet Cahani, Ermal Haziri, Ervin Meshi, Lul Shehu janë duke protestuar me thirrjet e tyre “Rama ik”.

Postimi i Sali Berishës në Facebook:
Nga thellesite e qelive te hajnave mafjoze:
Rama ik!
Kryengritesit e pamposhtur te Kukesit, te burgosurit politik Ersi Biçaku, Ahmet Cahani, Ermal Haziri, Ervin Meshi, Lul Shehu ju pershendesin nga qelite e Narko Komisariatit te Kukesit! Nderim kryengritesve trima dhe guximtare. Rama ik! Fitore! sb/Gazeta Liberale

Nga thellesite e qelive te hajnave mafjoze: Rama ik!Kryengritesit e pamposhtur te Kukesit, te burgosurit politik Ersi Biçaku, Ahmet Cahani, Ermal Haziri, Ervin Meshi, Lul Shehu ju pershendesin nga qelite e Narko Komisariatit te Kukesit! Nderim kryengritesve trima dhe guximtare. Rama ik! Fitore! sb

Publiée par Sali Berisha sur Dimanche 23 juin 2019

(Visited 193 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *