Showbiz

Video/ Trazira për mësuesen seksi, pushohet nga puna pas kërcimeve në klasë

Shkruar nga Liberale
Video/ Trazira për mësuesen seksi, pushohet nga puna pas

Videot e një mësueseje duke kërcyer me nxënësit e saj në një dhomë shkolle shkaktuan reagime të forta në Brazil.

Në videot e postuara në TikTok nga mësuesja Sibelli Ferreira, ajo shihet duke u tundur me nxënësit e saj, ndërsa nxënësit e tjerë e adhurojnë.

“Një nga studentët më ftoi të kërceja me të dhe kjo i pëlqeu klasës. Pas kësaj kohe, të njëjtën gjë kërkuan edhe studentë të tjerë ndaj unë përfitova nga interesimi i tyre për të zbatuar këtë praktikë pasi pashë që në këtë mënyrë mund t'i afroj me mësimdhënien”, tha ajo për mediat braziliane.

@cibellyferreira_ Quem aí tb está in love? #professoracibelly #cibellyferreira #professora ♬ som original - Cammy ?

Mirëpo, eprorët e saj nuk kanë të njëjtin mendim dhe siç raporton New York Post, e kanë pushuar nga puna pas publikimit të videove. Në këtë vendim ndoshta ka luajtur rol edhe llogaria e Ferreira-s në Instagram, në të cilën ajo pozon me veshje seksi.

Ajo, në fakt, duket se ka llogari në uebsajte më “hot” si OnlyFans dhe Pornhub, duke i justifikuar veprimet e saj me argumentin se “si një grua e rritur që ka nevojë për të ardhura shtesë, kërkova edhe tendenca të tjera moderne. Nëna ime, për shembull, e di dhe e ka pranuar”.

Ferreira thuhet se ka një diplomë në Biologji nga një universitet në Brazil dhe ka fituar çmime në matematikë.

@cibellyferreira_ Sábado também é dia né amores? #prof #cibellyferreira #professora ♬ som original - Cibelly Ferreira ?‍?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH