Aktualitet

Video/ ‘Takimi i shumëpritur’, Alvini përqafohet me gjyshin e tij

               Publikuar në : 10:23 - 09/11/19 liberale

Pas shpëtimit nga kampi Al Hol, Alvin Berisha po përjeton ditët më të lumtura, duke takuar familjarët e tij.

Ditën e djeshme ai ka takuar në aeroport motrat e tij më të mëdha. Ndërsa më pas ai është takuar edhe me gjyshin.

Babai i tij, Afrim Berisha ka postuar në Facebook momentin e veçantë, ku të dy përqafohen pas 5 vjetësh.

“Ja dhe takimi i shum pritur”, shkruan ai.

Alvini u dërgua nga nëna e vet në Siri, e cila iu bashkua të ashtuquajturit “Shtet Islamik”. Pas angazhimit të emisionit italian “Le iene”, Alvini u rikthye në shtëpinë e tij./Gazeta Liberale

Ja dhe takimi i shum pritur❤️🏆

Gepostet von Evis Berisha am Freitag, 8. November 2019

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back