LIfe Style

Video/ Studentët surprizojnë Grida Dumën për ditëlindje

               Publikuar në : 11:07 - 12/06/19 V Liberale

Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe njëkohësisht pedagoge, Grida Duma feston sot 42-vjetorin e lindjes.

Një grup studentësh në orën 00:00 me një tortë në dorë i kanë kënduar këngën e ditëlindjes, ish-deputetes duke i bërë një surprizë.

Teksa ka fryrë qirinjtë, të rinjtë i kanë kërkuar të mendojë një dëshirë, ndërsa ajo dëgjohet të thotë: “Dëshirë? Dëshirat janë në zot.”/Gazeta Liberale

 

(Visited 3 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *