Showbiz

Video/ “S’ka bir none e ku*ve që…”, Rama siç nuk e keni parë kurrë

Shkruar nga Liberale
Video/ “S’ka bir none e ku*ve që…”, Rama

Lajmi që kryeministri Edi Rama do të luante në filmin "I love Tropoja", ngjalli shumë kërshëri, por detajet mbetën surprizë deri tani që pritet premiera e filmit.

Mësohet se kreu i qeverisë luan rolin e dajës së dhëndrit, rol i luajtur nga Ermal Mamqi, i cili në film quhet Landi. Në një sekuencë të shpërndarë në media, është zbuluar aktrimi i kryeministrit.

Ndërsa nipi i tij po martohet, daja (Rama) ndërpret dasmën dhe thotë: “S’ka bir none e bir kurve ta martojë Landin me zor. Kush i bën presion çunit tonë këtu?”

https://dist-1002.vidnews.net//1580298519989-360p.mp4

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH