Të gjitha

Video/ Sherr me karrige e shishe mes të rinjve në zonën e Ish-Bllokut

               Publikuar në : 19:08 - 05/06/20 liberale

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur sot në një prej lokaleve në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet. Ka qenë një konflikt i momentit që është përshkallëzuar në përplasje fizike mes tyre, duke u goditur me karrige dhe shishe.

Është dashur ndërhyrja e policisë për të ndarë të rinjtë dhe ka shoqëruar 5 persona për të marrë deklaratat. Pasi janë shoqëruar brenda ata janë pajtuar me njëri-tjetrin dhe nuk kanë bërë kallëzim.

Sherr ne ish-Bllok te Whiskey Bar

Gepostet von Zeri i Popullit am Freitag, 5. Juni 2020

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back