Aktualitet

Video/ Shahini: Ja si do zbatohet protokolli për kujdesin shëndetësor

Shkruar nga Liberale
Video/ Shahini: Ja si do zbatohet protokolli për kujdesin

Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka publikuar mënyrën se si do të funksionojnë rregullat e reja për kujdesin shëndetësor të vendosura për shkak të pandemisë së koronavirusit teksa 4 ditë na ndajnë nga nisja e vitit të ri shkollor.

Shahini shkruan se zbatimi me përpikëri i rregullave dhe ndjekja e çdo protokolli për kujdesin shëndetësor, është mënyra më e mirë për të mbrojtur shëndetin e gjithsecilit.

https://www.facebook.com/shahinibesa/videos/672172440060601/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH