Showbiz

Video/ Sërish largohet me dëshirë njëra nga vajzat e Love Story

Shkruar nga Liberale
Video/ Sërish largohet me dëshirë njëra nga vajzat e Love

Nata e 12-të e spektaklit Love Story në TV Klan është shoqëruar me emocione të shumta dhe të papritura, teksa një tjetër konkurrente vendosi të tërhiqet nga spektakli.

Sapo nisi ceremonia e trëndafilave, ishte Flavia ajo që kërkoi të thoshte diçka, duke deklaruar se i janë zbehur ndjenjat për 33-vjeçarin.

Ajo theksoi se është e kotë nëse do të vazhdonte të mashtronte veten dhe ndjenjat e saj.

“Mendova të ta lehtësoj pak natën e sotme. Duke parë raportin mes teje dhe vajzave të tjera, kam kuptuar që më është zbehur pak pëlqimi ndaj teje, kështu që do ishte e kotë që unë të moshtroja veten dhe ndjenjat e mia.

Kam vendosur të heq dorë nga ky rrugëtim dhe shpresoj që në fund ti të përfundosh me një vajzë sepse je djalë shumë i mirë”, deklaroi Flavia. /tvklan.al

https://youtu.be/pB3QytHVlK8

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH