Aktualitet

Video/Rama: Falënderim për sakrificën dhe durimin e bluzave të bardha

               Publikuar në : 09:44 - 25/11/20 liberale

Kryeministri Edi Rama ka shprehur falënderime për punën dhe sakrificën e bluzave të bardha që kryejnë testimet e COVID tek qytetarët.

Teksa ka postuar një video në ‘Facebook’ nga puna e përditshme në terren e ekipit epidemiologjik, kryeministri i uron një ditë të mbarë të gjithëve.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me një falenderim të madh për sakrificën, përkushtimin, durimin e bluzave të bardha që kryejnë testimet e qytetarëve në nevojë në banesat e tyre, ju uroj të gjithëve një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

Videon e shihni KËTU 

Tags: , , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back