Ndërkombëtare

Video/ Putin rrëzohet në pistën e akullit

               Publikuar në : 18:22 - 13/05/19 V Liberale

Vërtet menduat se presidenti rus Vladimir Putin është i pathyeshëm? Epo e keni gabim. Mesa duket në pistën e akullit nuk është po aq i fuqishëm sa duket dhe në politikë.

Putin u rrëzua teksa luante hokej pasi i ka dalë para një pengesë. Menjëherë pas incidentit, lojtarë të tjerë iu afruan kreut të shtetit rus për ta ndihmuar.

Vladimir Putin shkaktoi këtë incident, në momentin që po përshëndeste të pranishmit në sallë./Gazeta Liberale

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *