Aktualitet

Video/ Plas sherri mes Anila Bashës dhe Mark Markut

               Publikuar në : 10:59 - 26/06/19 V Liberale

Emisioni “Opinion” është shoqëruar nga debate të forta, ku u dalluar polemika mes gazetares Anila Basha dhe analistit Mark Marku.

Shihni më poshtë videon e postuar nga Tv Klan:

(Visited 193 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *