Aktualitet

Video/ Përdhunoi 15 -vjeçaren, ç'ndodhi në gjyq me rojën e shkollës

Shkruar nga Liberale
Video/ Përdhunoi 15 -vjeçaren, ç'ndodhi në gjyq me

Gjykata e Tiranës, pasi shqyrtoi dosjen e prokurorisë vendosi “arrest me burg” per Abaz Dokun dhe katër të rinjte të akuzuar për përdhunimin e vajzës 15 -vjeçare.

Me kokën të ulur dhe me duart duke mbuluar fytyrën, kështu janë shfaqur sot në gjyq Abas Doku dhe një prej të rinjve që bashkëpunoi për të përdhunuar të miturën 15- vjeçare në Tiranë.

Abas Doku abuzonte me të miturën që kur ishte roje në shkollën ku mësonte e mitura. Por si të mos mjaftonte kjo, ai e përndiqte dhe e ka përdhunuar duke i regjistruar edhe video intime për shantazh.

https://youtu.be/ZMm2TmspaPw

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH