Life Style

Video/ Pas Eurovisionit, Anxhela ka një tjetër surprizë

               Publikuar në : 17:08 - 10/06/21 liberale

Pas pjesëmarrjes në Eurovision, Anxhela Peristeri ka një tjetër surprizë, një projekt i ri muzikor.

Këngëtarja ka publikuar këngën e parë pas kompeticionit evropian. “Nuk më doje”, mban titullin kënga me tekst nga Fifi dhe melodi nga Kledi Bahiti.

Kënga është një baladë ku Anxhela shprehet e lënduar se personi që dashuron nuk e do. “Sa jam mërzit me ty…edhe pse nuk më doje…nuk ma thoje!”, këndon Anxhela në një pjesë të refrenit. Protagonist në videoklip është Vigan Shehu.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back