Aktualitet

Video/ Palma bie mbi trotuar në Durrës, 2 të lënduar

Shkruar nga Liberale
Video/ Palma bie mbi trotuar në Durrës, 2 të lënduar

Një incident ka ndodhur në qytetin e Durrësit, pranë sheshit “Azem Hajdari”. Një pemë palme është këputur duke rënë mbi qytetarët.

Siç shihet nga pamjet, në trotuar ka kalimtarë, si dhe është një lypëse me një fëmijë të vogël.

Sipas BW, janë lënduar 2 persona./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH