Showbiz

Video/ "Nuk dua të jem e famshme, por...", Selena Gomez shpërthen në lot: Jam me fat që jam gjallë

Shkruar nga Liberale
Video/ "Nuk dua të jem e famshme, por...", Selena Gomez

Është publikuar në Yotube traileri i dokumentarit “My Mind and Me” të Selena Gomezit. Në të shihet se, si aktorja e njohur shihet duke shpërthyer në lot, teksa flet për problemet e saj shëndetësore.

“Gjithë jetën time, që kur isha fëmijë, kam punuar. Nuk dua të jem e famshme, por e di që nëse tanimë jam këtu, duhet ta përdor atë për mirë”, ka thënë Selena.

Tashmë dihet se, Selena prej vitesh po lufton me ankthin dhe depresionin.

“Thjesht bëhu kjo që je Selena. Askush nuk shqetësohet për atë, që po bën. Bëhet fjalë për atë se kush je. Të jem në rregull me vendin ku jam. Unë jam mirënjohëse që jam gjallë”, ka thënë Selena Gomez. /Liberale.al

https://youtu.be/of32sI9jw5Q

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH