Showbiz

Video/ Nuk do ta besoni kush qenka i dashuri i Efit

Shkruar nga Liberale
Video/ Nuk do ta besoni kush qenka i dashuri i Efit

Bruno Shemsho i "Përputhen" ka deklaruar se, është në një lidhje dashurie. Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Opening up”, ai ka deklaruar se është në një lidhje me Efin.

“Jam në një marrëdhënie dhe jam shumë i lumtur”, ka thënë Bruno.

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip, Efi e ka përmendur faktin që është e lidhur me dikë jashtë, por nuk dha detaje. Ndonëse Luizi e ngacmoi disa herë, që ajo të tregonte diçka më shumë, ishte e kotë.

https://youtu.be/Xxuty26lviM

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH