Aktualitet

Video/ Ndjekje me motor e breshëri armësh në mes të ditën në Shëngjin

               Publikuar në : 21:52 - 15/09/20 liberale

Abc News ka publikuar pamje nga atentati që ndodhi në mes të ditës në 14 gusht në Shëngjin.

Në video duket momenti kur në lagjen ‘’Xhenjo’’ në rrugën Lezhë-Shëngjin, dy autorët ende të paidentifikuar lëvizin me një motoçikletë dhe skafanda në kokë dhe qëllojnë më armë zjarri pistoletë në drejtim të makinës tip Mercedes Benz C Class me ngjyrë gri me targa AA 811 AB.

Fatmirësisht plumbat nuk kanë plagosur personat që ishin brenda, Besnik Reci, i cili po udhëtonte në mjetin e tij me bashkëshorten dhe 2 djemtë e mitur.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back