Showbiz

Video/ Mos e humbisni reklamën e Krishtlindjeve, bërë hit në botë

Shkruar nga Liberale
Video/ Mos e humbisni reklamën e Krishtlindjeve, bërë hit në

Një reklamë për Krishtlindjet e publikuar nga rrjeti i dyqaneve “John Lewis & Partners” në Britani, ka pushtuar mbarë globin. Reklama ka arritur të marrë miliona klikime dhe ka prekur zemrat e shumë personave, që mezi i presin festat e fundivitit.

“John Lewis & Partners” publikon çdo vit një reklamë për  Krishtlindjet dhe shpesh ato janë mjaft popullore në Britani dhe më gjerë. Shihni më poshtë reklamën e publikuar së fundmi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH