Aktualitet

Video/ Momenti i përplasjes mes policisë dhe qytetarëve në Shkodër

               Publikuar në : 12:24 - 17/06/19 V Liberale

Në videon më poshtë do të shihni momentin kur policia dhe simpatizantët e PD janë përplasur me njëri-tjetrin pasi është kërkuar që të lirohet KZAZ numër 2, pas dekretit të Metës për shtyrjen e zgjedhjeve të 30 Qershorit.

Pak më parë kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi kërkoi mbështetje nga policia për lirimin e ambienteve të Komisioneve Zonale të Administrimit të Zgjedhjeve, duke zbatuar kështu dekretin e Presidentit të Republikës./ Gazeta Liberale

Shihni videon më poshtë:

(Visited 7 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *