LIfe Style

Video/ Moderatorja e pyet Blendi Fevziun sa e ka rrogën

               Publikuar në : 14:41 - 11/07/19 V Liberale

Moderatori, Blendi Fevziu do të jetë i ftuari i radhës në emisionin “3shat” përballë moderatores Bora Zemani e cila e ka vendosur në siklet me pyetjet e saj.

Në një video promovuese të shpërndarë në rrjete sociale, moderatorja i bën pyetjen e drejtpërdrejtë Blendi Fevziut në makinën e së vërtetës: Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj?

Nuk e dimë se si është përgjigjur Blendi dhe kjo mbetet për tu parë! /Gazeta Liberale

(Visited 357 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *