Aktualitet

Video/ Meta iu tregon shqiptarëve si të “vrasin” koronavirusin

Shkruar nga Liberale
Video/ Meta iu tregon shqiptarëve si të “vrasin”

Presidenti Ilir Meta këtë mëngjes e ka nisur në një pjesës të mrekullueshme të Shqipërisë, Sheleguri.

Teksa publikon një video, duke shëtitur me varkë, Meta jep edhe mesazhin se koronavirusi mund të mposhtet edhe duke njohur e shijuar bukuritë e rralla që natyra i ka falur vendit tonë.

“Mirëmëngjes nga Sheleguri, ky vend i mrekullueshëm midis Leskovikut dhe Ersekës! Ju uroj të gjithëve një fundjavë të mbarë! ??”, shkruan Meta. /Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/videos/722515275222913

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH