Sport

Video/ Messi kapet mat duke ngacmuar gruan e tij në disko

               Publikuar në : 11:43 - 07/08/19 LP

Futbollisti i Barcelonës, Lionel Messi është bërë sërish lajm në media. Pavarësisht se ai përpiqet të mbajë larg jetën e tij private, kësaj radhe nuk iu ka shpëtuar syve kureshtarë.

Messi është kapur në flagrancë në një diskotekë, teksa si rrallë herë i pakujdesshëm në publik, ngacmon gruan e tij Antonella Roccuzzo.

Video është bërë virale dhe po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale, edhe për faktin se Messi zakonisht është i kontrolluar dhe ndoshta është hera e parë që ai bën një veprim të tillë në publik./Gazeta Liberale

messi antonella platja - instagram_1_630x630 antonelaroccuzzo-ig2-m Lionel-Messi cropped_2017-10-23T175233Z_1422216187_RC161FE0E7F0_RTRMADP_3_SOCCER-FIFA-AWARDS File-1498814407 maxresdefault-5-770x433
<
>
(Visited 128 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *