Showbiz

Video/ "Mami të dua shumë", djali i dërgon puthje nga ekrani, përlotet Olta Gixhari

Shkruar nga Liberale
Video/ "Mami të dua shumë", djali i dërgon puthje nga

Olta Gixhari u surprizua dje në mbrëmje nga djali i saj i vogël përmes një video-je të shfaqur në ekran.

"Shumë faleminderit. Jam në fazën që fle dhe zgjohem me mendjen te djali. E shoh që është i lumtur, qesh dhe që është rritur. Nuk ja kanë prerë flokët shyqyr. Ai është një fëmijë që vetëm vrapon. Më ka marrë malli shumë, shumë, shumë. Mezi pres ta shoh. Kisha frikë të flisja në telefon. Nuk e di pse, nuk di ta shpjegoj. Më duket sikur më kërkon llogari që pse nuk jam aty. Nuk e di sa guxim do kisha nëse do flisja. Sidomos duke qarë, sepse ai është shumë i vogël.", tha Olta.

Arbana: Thjesht jepi një mesazh djalit.

Olta: Mami të do shumë. Do vi shumë shpejt te ti. Mami të ka jetë dhe vetëm rri mendoj për ty gjithë ditën. “Te quiero. Tu eres mi vida mi amor.”

https://youtu.be/5ESInQ7ECU0

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH